Rozwiązujemy kluczowy problem arkuszy kalkulacyjnych w Windows Mobile.

Twórz listy i szablony bezpośrednio na skanerze magazynowym

Scan Linker umożliwia przesyłanie plików z komputera oraz tworzenie nowych arkuszy z poziomu urządzenia mobilnego. Użytkownik sam ustala wymaganą ilość kolumn oraz ich nazwy, dostosowując arkusz do własnych potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie późniejszej edycji plików, również tych przesłanych bezprzewodowo z komputera.

Każdy wygenerowany arkusz można zapisać jako szablon do późniejszego wykorzystania: tworzenia raportów, list produktów lub nawet ewidencji środków trwałych. Do edycji arkuszy można wrócić w dowolnym czasie. Program jest kompatybilny z popularnymi programami biurowymi. 

Wyszukiwanie i praca z arkuszami

Nigdy nie masz dość czasu? Wiemy o tym. Dlatego Scan Linker to gotowe rozwiązania, które ułatwiają codzienne obowiązki w magazynie.

Za pomocą programu użytkownik może szybko przeszukiwać dane w arkuszach zapisanych z poziomu urządzenia mobilnego lub przeniesionych z komputera. Funkcjonalność pozostawia wybór, czy nowe wartości, nie występujące na liście, mają być do niej dodawane, czy automatycznie usuwane. 

Aby ułatwić pracę z arkuszami, wprowadziliśmy identyfikację kolorystyczną poszczególnych statusów. Już na pierwszy rzut oka użytkownik jest w stanie odróżnić zeskanowane wartości występujące w pliku lub dodane w trakcie danego procesu.

Wyszukiwanie produktu

Nie trać czasu na żmudne poszukiwania, gdy masz pod ręką kolektor ze Scan Linkerem.

Za pomocą programu można wyszukiwać produkty po kodzie kreskowym lub nazwie. Po odnalezieniu towaru, moduł wyświetla jego nazwę, kod kreskowy, lokację i stan ilościowy. Funkcja szybkiego wyszukiwania (“Radar produktu”) pozwala z łatwością odnaleźć produkt spośród tysięcy unitów w magazynie.

Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie udostępnić moduły integrujące z innymi platformami e-commerce, również wewnętrznymi.

Funkcjonalności arkuszy

Poznaj wszystkie funkcjonalności Scan Linker, aby Twoja praca była szybka i wydajna.

Moduł zawiera szereg pomocnych funkcjonalności, ułatwiających codzienną pracę na magazynie. 

Grupowanie danych

powoduje automatyczne wstawienie kolumny sumującej identyczne produkty, segregując je od występujących najczęściej.

Ignorowanie duplikatów

zapewni nam ład i porządek, eliminując ponawiające się te same produkty.

Dodawanie nazwy produktu z bazy

ułatwia tworzenie szybkich list w trakcie skanowania, dzięki automatycznemu dopasowywaniu nazw towarów do skanowanych kodów.

Powielanie

to automatyczne replikowanie oznaczonych danych, pomocne w wypełnieniu arkusza informacjami, na przykład o przypisanej do lokalizacji kategorii towaru.

Sprawdź plan cenowy

ScanLinker

Licencja na jedno urządzenie

219 Bezterminowa

  • Tworzenie List produktów
  • Wyszukiwanie produktu na liście
  • Radar produktu
Najlepszy wybór

ScanLinker + Moduł Baselinker

Licencja na jedno urządzenie

349 Bezterminowa

  • ScanLinker Doc
  • Integracja Baselinker

Moduł Baselinker

Licencja na jedno urządzenie

249 Bezterminowa

  • Obsługa zamówień
  • Przesunięcia magazynowe
  • Informacje o produkcie

Kup razem ze sprzętem

Od 15 lat zajmujemy się sprzedażą skanerów magazynowych i rozwiązań sieciowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętową oraz pakietami obejmującymi skonfigurowane urządzenia ze Scan Linkerem.

Pakiet ze skanerami

Otrzymasz skaner magazynowy wraz ze skonfigurowanym programem Scan Linker. Możesz swobodnie dobrać skanery odpowiednie do Twojego trybu pracy.

Pakiet skanery + serwer

Dla Ciebie skonfigurujemy całe środowisko, czyli skanery, oprogramowanie oraz skonfigurowany komputer-serwer gotowy do podłączenia do Twojej sieci.