Misja redukcji śladu węglowego

Skorzystaj ze Scan Linker i oszczędzaj - naszą planetę i swoje pieniądze.

Według unijnych raportów udział elektroodpadów w zaśmieceniu środowiska naturalnego jest niepokojąco wysoki i powiększa się z roku na rok. Przyzwyczajenie konsumentów i firm do częstej wymiany sprzętu elektronicznego nie tylko generuje niepotrzebne koszty, ale też przyczynia się do gwałtownych zmian klimatycznych. 

Tworząc nasze oprogramowanie dążymy do pełnego wykorzystania potencjału skanerów magazynowych z systemem Windows. Dzięki temu wspieramy nie tylko kierunek proekologiczny, przyczyniając się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych, ale również udowadniamy przedsiębiorstwom, że „nowe” nie zawsze oznacza „lepsze”. Decydując się na Scan Linker, zaoszczędzone środki można wydać na ważniejsze inwestycje.

Zgubny wpływ działalności człowieka na środowisko nie pozostaje jedynie tematem akademickich dysput, lecz jest faktem. Klęski żywiołowe czy wymieranie gatunków postępują gwałtownie, stając się przykrą codziennością – w telewizji lub za oknem. Tempo zmian dotyka coraz większe grupy społeczne, które muszą mierzyć się z powodziami, huraganami czy pożarami na wielką skalę. Rosnąca świadomość społeczeństwa w tej kwestii nie przekłada się znacząco na poprawę sytuacji. Dawanie drugiego życia sprzętowi elektronicznemu poprzez funkcjonalne oprogramowanie to nasza misja.

Kup razem ze sprzętem

Od 15 lat zajmujemy się sprzedażą skanerów magazynowych i rozwiązań sieciowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętową oraz pakietami obejmującymi skonfigurowane urządzenia ze Scan Linkerem.

Pakiet ze skanerami

Otrzymasz skaner magazynowy wraz ze skonfigurowanym programem Scan Linker. Możesz swobodnie dobrać skanery odpowiednie do Twojego trybu pracy.

Pakiet skanery + serwer

Dla Ciebie skonfigurujemy całe środowisko, czyli skanery, oprogramowanie oraz skonfigurowany komputer-serwer gotowy do podłączenia do Twojej sieci.