WSPARCIE BASELINKERA NA SKANERACH Z WINDOWSEM

Scan Linker jest pierwszym programem umożliwiającym korzystanie z funkcjonalności Baselinker na profesjonalnych skanerach magazynowych z systemem Windows CE lub Mobile. Korzystanie z popularnego narzędzia e-commerce na kolektorach magazynowych z OS-ami Microsoft, to nie tylko fundamentalne ułatwienie procesów w firmie. Nasze rozwiązanie jest drogowskazem użytkownika po magazynie, wspierając kompletowanie zamówień i lokalizowanie produktów. Dostarcza wszystkich niezbędnych informacji podczas procesów magazynowych. To solidna oszczędność dla Twojego przedsiębiorstwa.

Dla kogo jest Scan Linker? To idealne rozwiązanie dla firm, które chciałyby korzystać z funkcjonalności magazynowych BaseLinkera na profesjonalnych skanerach z systemem Windows.

Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie udostępnić moduły integrujące z innymi platformami e-commerce, również wewnętrznymi. Nie wymieniaj całej floty urządzeń – skorzystaj ze Scan Linker, a kapitał spożytkuj na inne projekty. Dowiedz się więcej o funkcjonalnościach oprogramowania:

KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ

Przeglądaj listy bieżących i archiwalnych zamówień z firmowego konta Baselinker z poziomu kolektora magazynowego.

Dzięki funkcji zapisu informacji o skanerze proces zbierania zamówienia zawsze pozostaje pod kontrolą. Błędy w przetwarzaniu zleceń nigdy nie pozostaną anonimowe. Moduł zamówień z poziomu urządzenia mobilnego wyświetla liczne informacje o poszukiwanym produkcie, w tym jego lokalizację, kod kreskowy, nazwę oraz ilości skompletowane i pozostałe do zebrania.

 

Jeżeli pominiemy pozycje z listy, moduł wyświetla informację o lokacjach, na których znajdują się brakujące pozycje. W przypadku zamknięcia niepełnego zlecenia, program pozwoli na powrót do niego w dowolnym czasie.

Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie udostępnić moduły integrujące z innymi platformami e-commerce, również wewnętrznymi.

ZMIANA LOKALIZACJI PRODUKTU

Zachowaj kontrolę nad swoim magazynem. W każdej chwili i mobilnie.

Scan Linker pozwala na liczne operacje magazynowe w zintegrowanym narzędziu e-commerce z poziomu skanera przemysłowego. Zmiana lokalizacji produktu, dodanie nowej lokalizacji produktu lub dodanie nowego produktu to przydatne funkcje, do których nie potrzeba już dostępu do komputera stacjonarnego. Intuicyjne menu sprawia, że wszystkie te czynności wykonasz bez straty czasu.

Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie udostępnić moduły integrujące z innymi platformami e-commerce, również wewnętrznymi.

WYSZUKIWANIE PRODUKTU

Nie trać czasu na żmudne poszukiwania, gdy masz pod ręką kolektor ze Scan Linkerem.

Za pomocą programu można wyszukiwać produkty po kodzie kreskowym lub nazwie. Po odnalezieniu towaru, moduł wyświetla jego nazwę, kod kreskowy, lokację i stan ilościowy. Funkcja szybkiego wyszukiwania (“Radar produktu”) pozwala z łatwością odnaleźć produkt spośród tysięcy unitów w magazynie.

Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie udostępnić moduły integrujące z innymi platformami e-commerce, również wewnętrznymi.

Jednorazowy koszt dożywotniej licencji

Licencja obejmuje wsparcie na 1 rok

ScanLinker

Licencja na jedno urządzenie

219 Bezterminowa

  • Tworzenie List produktów
  • Wyszukiwanie produktu na liście
  • Radar produktu
Najlepszy wybór

ScanLinker + Moduł Baselinker

Licencja na jedno urządzenie

349 Bezterminowa

  • ScanLinker Doc
  • Integracja Baselinker

Moduł Baselinker

Licencja na jedno urządzenie

249 Bezterminowa

  • Obsługa zamówień
  • Przesunięcia magazynowe
  • Informacje o produkcie